O nás

Naše chaloupka se nachází v malebné jihočeské vesnici Černice, 17 km od Českých Budějovic a 10 km od Českého Krumlova.

V chalupě najdete 7 pokojů, velkou společenskou místnost s kuchyní a jídelnou, sklep a malé wellness, ve kterém si odpočinete a načerpáte novou energii.

Uzavřený dvůr zajistí maximální soukromí a i děti si zde najdou své. Na zahradě stojí kouzelná chaloupka a dětské hřiště s klouzačkou a pískovištěm. V letních měsících je k dispozici chalupářská pergola s plně vybaveným barem a grilem pro nezapomenutelné večery s přáteli či rodinou. Snažili jsme se, abychom přišli na chuť úplně každému. Ať už rodinou pohodou, odpočinek s přáteli či párty se svými kolegy. Věříme,          že si svůj pobyt užijete a budete se k nám rádi vracet.

Chalupa prošla v roce 2019 kompletní rekonstrukcí, proto pejsci a další domácí mazlíčci nemají do chalupy přístup. Prosíme, respektujte naše nařízení a své mazlíčky nechte doma. Celá chalupa je nekuřácká a je zde k dispozici Wi-Fi připojení zdarma.

Kam vyrazit? Líbit se vám může například návštěva Českého Krumlova nebo nedalekých Českých Budějovic. Pro aktivní odpočinek můžete navštívit Kleť nebo zříceninu Dívčí Kámen. Za humny najdete Lipno nebo se můžete zajet podívat na typickou jihočeskou vesnici Holašovice.

Chalupa Budinka

Černice 4,382 32 Mojné

tel.: 773 659 970 / 774 230 074

e-mail: chalupabudinka@gmail.com

FB: chalupaBudinka

Instagram: chalupa_budinka