Svatby

Plánujete v blízké době svatbu a hledáte ideální místo pro prožití Vašeho dne? Chcete svatbu ve venkovském stylu, soukromí a dokonalý servis? Pak je naše chalupa tím pravým místem pro uspořádání Vaší svatby. Každá svatba u nás je výjimečná a zodpovídáme za to, aby byla dokonalá od začátku do konce. S průběhem svatebního dne Vám rádi pomůžeme, připravíme vše potřebné a na Vás už bude jen to, si svůj den užít.

Velikost svateb na naší chalupě je maximálně 70 hostů. Pro tento počet garantujeme perfektní servis a hladký průběh svatebního dne. Ubytujeme 20 nejbližších svatebních hostů, včetně ženicha a nevěsty, pro které máme připravený svatební apartmán s výhledem do zahrady.

Se svatbou Vám rádi pomůžeme a vše zařídíme…

Nemáte mnoho času na přípravy? Nevadí, vše Vám rádi zařídíme. Pokud si vybere naši chalupu, od začátku Vás seznámíme se vším, co je třeba zařídit od Vás a také Vás seznámíme s tím, co jsme schopni zařídit my pro Vás.

Svatební hostina

Svatební hostinu připravujeme a koordinujeme. S Vámi doladíme menu na svatební tabuli, raut a případnou výzdobu. Věřte, že budete spokojeni. Svatební hostina, raut, nápoje a výzdoba není součástí pronájmu prostor. Ceny zde proto neuvádíme, protože jsou pro každou svatbu individuální.

Rezervace termínu svatby

Líbí se Vám naše chalupa a přejete si prožít svůj první den manželství právě u nás? Vyplňte nezávaznou poptávku termínu a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

9 + 10 =

Chalupa Budinka

Černice 4,382 32 Mojné

tel.: 773 659 970 / 774 230 074

e-mail: chalupabudinka@gmail.com

FB: chalupaBudinka

Instagram: chalupa_budinka